Sektörel anlamda büyük kazanımlara imkan sunan ‘elektronik ticaret’ sistemi içerisinde yer alan yeni nesil hizmetler bu elektronik işletmelerin kazançlarını büyük ölçüde artırmaktadır. Buna olanak sağlayan sistemlerden birisi de yeni bir sistem ve hizmet kolu olan pazaryeri entegrasyonu hizmetimizdir.

Pazaryeri Entegrasyonu Hizmetimiz Nedir?

 

Ajanstek bünyesinde müşterilerimize farklı alanlarda hizmetler sunulmakta ve ulaştırılmaktadır. Bunlardan birisi de pazaryeri entegrasyonu hizmetidir. Pazaryeri entegrasyonu yeni nesil bir elektronik ticaret sistemidir ve bizim aracılığımız sayesinde sağlanmaktadır. Ticari bir elektronik sitede yer alan ürün ve hizmetlerin ‘GittiGidiyor’, ‘N11’, ‘Sahibinden.com’ gibi pazaryeri site

ve platformları ile entegre bir şekilde satışının ve tanıtımlarının yapılmasını sağlayan bu hizmetimiz sayesinde kazancınızı ve aynı oranda sahip olunan elektronik işletmenizi büyük oranlarda büyütme şansına sahip olabilirsiniz.

 

Pazaryeri Entegrasyonu Hizmetimizin Avantajları Nelerdir?

 

Bizim ile büyümek ve mevcut satış kapasitesini artırmak isteyen müşterilerimiz için pazaryeri entegrasyonu hizmeti pek çok avantajı bulunmaktadır. Bunların arasında en önemlisi ise potansiyel müşterilere hızlı bir şekilde ulaşma imkanıdır. Pazaryeri entegrasyonu tüm pazaryeri sitelerine hızlı bir şekilde ürün yüklemeyi, ürünleri kaldırmayı, fiyatlandırmayı, stok durumunu ve detay kısmını toplu bir şekilde düzenlemeye imkan tanımaktadır. Bu da sizleri çok büyük bir gücünden, yüksek miktarlarda ödenek harcamalarından ve en önemlisi oldukça kısıtlı olan zamandan tasarruf etme avantajı sağlamaktadır.

 

Pazaryeri Entegrasyonunda Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

 

Ajanstek bünyesinde verilen hizmetlerden birisi olan pazaryeri entegrasyon sisteminde müşterilerimizin bizi tercih etmesinin en büyük nedeni kurumsallık, güven ve kaliteli hizmet prensiplerimizdir. Müşterilerimiz için özel olarak tasarlanmış ve yazılımları geliştirilmiş, kullanışlı bir arayüze sahip olan pazaryeri entegrasyonu ekranımız oldukça hızlı ve güvenilirdir.

 

Özel güvenlik yazılımları ile korunan bu hizmetimiz de müşterilerimizi bizleri tercih etmesi açısından rol oynayan bir diğer etken bu alanda sizlere sunmuş olduğumuz güç referanslarımız ve çalışmalarımızdır.

 

Türkiye’de başarılı hizmetlerle ön plana çıkan pek çok ticari işletmenin pazaryeri entegrasyonu için tercih ettiği firma olan Ajanstek olarak müşterilerimize sunmuş olduğumuz kaliteli ve güvenilir hizmetin yanı sıra uygun fiyat teklifleri ve müşterimizin haklarını koruyan prensiplerimiz ile de sizlerin her zaman yanındayız.

Leave Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *